Karrier

Munkafelvevő asszisztens

Szervizcsapatunk erősítésére munkatársat keresünk azonnali kezdéssel a következő munkakörbe:

MUNKAFELVEVŐ ASSZISZTENS

Feladatok:

  • Műszakvezetők támogatása, szervizkapacitás nyomon követése
  • Alkatrészek diszponálása együttműködve a beszerző kollégákkal
  • Ügyfelekkel való személyes és telefonos kapcsolattartás
  • A munkafelvevők adminisztrációs feladataiban való részvétel
  • Árajánlatok, számlák készítése, kezelése

Elvárás:

  • Műszaki beállítottság, szakmai tapasztalat haszonjárművek terén
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélcentrikus gondolkozás
  • Megbízhatóság, jó konfliktus kezelési készség, higgadtság, nyugalom
  • Csapatmunkára és önálló probléma megoldásra való képesség
  • Biztonságos számítógépes ismeretek

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérjuttatás + cafeteria
  • Családias munkakörnyezet
  • Munkavégzéshez szükséges legmodernebb eszközök

Munkarend: egyműszakos munkarend 9 – 17:30-ig

Munkavégzés helye: Bicske, Iparterület - M1-es autópálya mellett

Kérjük a fényképes önéletrajzokat postán, a Best Camion Kft., 2060. Bicske, 0321/23. hrsz., vagy e-mail-ben a markus.miklos@bestcamion.hu címre elküldeni.

Több file is feltölthető
(PDF, DOC, DOCX)